Your address will show here +12 34 56 78
Išvykos, naujienos

,,Gabijėlės“ kolektyvas gražiąją šeštadienio dieną praleido Zarasų krašte. Čia sutiko nuostabius žmones, pamatė visą rudens auksą ežerų vandens atspindžiuose ir gėrėjosi vaizdais nuo apžvalgos bokšto. Su gidu Evaldu pasivaikščiojo saulės spindulių nušviestais Zarasų miesto takais, sužinojo daug įdomių istorijų, vyko į ryškiausias lankytinas vietas. Na, o apie Vajasiškio bendruomenę ir ten vykstančias etnokultūrines programas pasakoti galima labai daug, bet vieną kartą ten apsilankius, prisiminimas išliks visam gyvenimui.

0

Išvykos, naujienos

Spalio 24-25 d. ,,Žvirbliukų“, ,,Dagiliukų“, ,,Ančiukų“, ,,Balandžiukų“ ir ,,Geniukų“ gr. vyko į Nacionalinį lankytojų centrą, kur pasijautė tarsi gamtos apsuptyje, o ekspozicija nustebino ne tik įdomiu turiniu, bet ir vizualiniais sprendimais. Saugomų teritorijų Nacionalinis lankytojų centras įsikūręs Antakalnyje, viename iš Sapiegų rūmų komplekso pastatų. Čia vaikai galėjo pamatyti kaip interaktyvios erdvės puikiai skurtos antram gyvenimui prikeltame pastate, statytame XIX a. pabaigoje. Praeities ir ateities darna akivaizdi, o įtraukianti tyrinėti ir pažinti aplinka užbūrė vaikus.

Šiame centre verta lankytis dažnai, nes čia po vienu stogu galima rasti žinių, susijusių su įdomiausiomis Lietuvos teritorijomis, išsirinkti gamtos maršrutus ir keliauti po turtingą vertybėmis mūsų kraštą.

 

0