Your address will show here +12 34 56 78

Lapkričio 18 d. pasaulyje minima Seksualinės prievartos prieš vaikus prevencijos diena, lapkričio 19 d. – Smurto prieš vaikus prevencijos diena, o lapkričio 20-ąją – Vaiko teisių diena. 

Siekiant apsaugoti vaikus, svarbiausias vaidmuo tenka suaugusiems – tėvai ir specialistai gali labai prisidėti, kad smurto atvejų sumažėtų. Itin svarbu, kad vaikai ir paaugliai žinotų, kas yra smurtas ir kur kreiptis pagalbos, susidūrus su netinkamu elgesiu. 

Smurto prieš vaikus prevencija: rekomendacijos tėvams, specialistams ir vaikams/paaugliams – Paramos vaikams centras (pvc.lt)

0

naujienos
Vilniaus lopšelis-darželis „Gabijėlė“ dalyvauja iniciatyvoje „Klimato savaitė 2023“, kurią jau penktus metus organizuoja Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija.
Nuoširdžiai dėkojame UAB „Biznio mašinų kompanija“ (BMK) už galimybę išbandyti INTERAKTYVIĄ SMĖLIO DĖŽĘ „IMSAND“.
Nuoširdūs vaikų ir mokytojų atsiliepimai, kuriais norime su Jumis pasidalinti.
„Lakštingaliukų“ gr.  mokytojai teigia, kad  tai puiki taktilinė priemonė, kuri abejingų nepaliko“.
 „Tai puiki priemonė, kuri sužadino „Zyliukų“ grupės ugdytinių smalsumą, padėjo susikaupti ir smagiai atlikti užduotis…“
„Dagiliukų“ gr. vaikai džiaugėsi savitu veiksmo procesu ir rezultatu. Drąsiai eksperimentavo, nebijojo suklysti, daryti savaip, kitaip“. „Kregždžiukų“ grupės ugdytiniai ežiuko pagalba rūšiavo šiukšles. Vaikams labai patiko, liko sužavėti.“
Pėlėdžiukų gr.  mokytojos teigia, kad tai puiki, įtraukianti, netgi terapinė priemonė. Vaikams labai patiko liesti, žarstyti, pilti į kalniukus, kasti daubas ir taip padėti Ežiukui atlikti įvairias užduotis. Priemonė labai tinka koncentracijai, bendradarbiavimui, tikslo siekimui.
Nuostabi, šiuolaikiška, įtraukianti ugdymo priemonė. Vaikai žaisdami patiria sėkmę ir nuostabą. Džiaugiamės išbandę daug įdomių, įtraukiančių žaidimų. 
0

naujienos
Šiais naujais technologijų laikais sunkiai pastebime mus supančią gyvąją aplinką, – vis mažiau ir mažiau laiko skiriame jai pažinti.
Lektorius, ornitologas Gediminas Petkus vaizdžiai papasakojo vaikams apie sparnuočius.
Vaikai sužinojo kokie paukščiai gyvena šalia mūsų, kuo jie maitinasi, kaip suka lizdus ir daug kitų įdomių dalykų.
Paskaitėlių metu rodę įtraukiančius vaizdo reportažus iš paukščių gyvenimo, klausėsi paukščių balsų, žaidė įvairius žaidimus.
Parodė įvairius inkilus, tikrus paukščių lizdus, plunksnas.
Ornitologas atsivežė profesionalią įrangą paukščiams stebėti – žiūronus ir teleskopą.
0

PREVIOUS POSTSPage 1 of 14NO NEW POSTS